Международный, межрегиональный, агропромышленный кластер Херсонской области

Международный, межрегиональный, агропромышленный кластер Херсонской области
Главная » Новости » Новости кластера » Підвели підсумки співпраці за 2021 рік по насіннєвому напрямку.

Підвели підсумки співпраці за 2021 рік по насіннєвому напрямку.

15-11-2021

На невеличкій он-лайн нараді Президент кластеру «Ea.F.Tech.+» Ігор Бжезицький, та керівник підприємства ФОП «Міронов», Олег Міронов обговорили результати роботи сезону 2021 року, та плани на майбутнє.

Підвели підсумки співпраці за 2021 рік по насіннєвому напрямку.

Компанія ФОП «Міронов» є членом нашого кластеру з 2012 року. За цей час, на основі кластерного співробітництва було реалізовано чимало спільних взаємовигідних контрактів в сфері супроводу проектів з вирощування гарбузів на насіння.

Компанія ФОП «Міронов» має майже тридцятирічний досвід постачання посівного матеріалу для українських гарбузоводів таких сортів як «Українська багатоплідна», «Українська Сіра», «Дамський нігтик», «Стофунтова». Цього річ на пропозиції від спеціалістів компанії з’явилася новинка, сорт «Турка», або «Турчанка».

Під час підсумкової наради керівники підрахували загальний об’єм посівного матеріалу який було реалізовано замовникам за кластерним маркетинговим принципом. Також були обговорені питання цінової політики на новий 2022 рік, та окремо сторони занурились в питання агротехнічних характеристик нового сорту - «Турка», або «Турчанка» яку ФОП «Міронов» виводить цього річ на український ринок.

Підсумком наради можна вважати плани на посилення взаємної підтримки в питаннях просування наших взаємодоповнюючих товарів та послуг серед нашої цільової аудиторії.

Прес-служба кластеру “Ea.F.Tech.+”