Международный, межрегиональный, агропромышленный кластер Херсонской области

Международный, межрегиональный, агропромышленный кластер Херсонской области
Главная » Новости » Новости кластера » Новий 2022 рік, Проект ITC розпочинає з перспективного заходу.

Новий 2022 рік, Проект ITC розпочинає з перспективного заходу.

20-01-2022

На 2022 рік намічене розширення цільової групи Проекту. Цьогоріч, крім овочевого та горіхового напрямку, Проект охопить українське виноробство.

Новий 2022 рік, Проект ITC розпочинає з перспективного заходу.

25 січня стартує перший захід Проекту ITC в Україні «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» в новому 2022 році, а саме, модератори Проекту запрошують зацікавлених взяти участь у онлайн-презентації Дорожньої карти розвитку виноградно-виноробної галузі України

 КОЛИ?   Вівторок, 25 січня 2022 рПочаток о 15:00 

ДЕ?         На платформі Zoom 

Реєстрація участі за посиланням: https://cutt.ly/DUB7FL4 

!!! Усі зареєстровані учасники отримають текст Дорожньої карти та Zoom-посилання для підключення напередодні заходу, 24 січня.  

Фінальна версія документу включатиме зауваження і пропозиції представників виноградно-виноробної галузі України та їх об'єднань щодо стратегії розвитку галузі, посилення конкурентоспроможності малих і середніх підприємств, вдосконалення законодавчої бази; міститиме висновки і рекомендації міжнародних експертів та консультантів ІТС.  

Нагадуємо, що міжнародний Проект ITC  «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості»  працює в Україні з 2016 року по ініціативі запрошення в Україну з боку Кластеру «Ea.F.Tech+»

Прес-служба кластеру «Ea.F.Tech+»